MaranathaMedia.cz
Autor Adrian Ebens
Vypravěč Jiri Sanek
Vydáno Říj 20, 2017
Poslední aktualizace Led 18, 2021
Počet stran 36
Počet stažení 1,058
Audio ke stažení 601
Stažení celkem 1,659

Ostatní jazyky

Afrikaans български език English Français Deutsch 國語 Русский Српски Español

U zrodu Adventismu, poté co byly položeny jeho základy, část materiálu použitého na jejich stavbu byli dřevo a sláma Augustinovy falešné teologie smluv. Použitím těchto falešných brýlí vedlo k tomu, že Adventistické hnutí vybudovalo zeď kolem dvou klíčových biblických textů, konkrétně Galatským 3:19-24 a Kolosským 2:16,17.

Pán seslal nejvzácnější poselství skrze starší Jonese a Waggonera, aby tak podpálil toto dřevo a slámu, které blokovali dokončení Adventistického poselství pod mocí Pozdního deště.

Pod Satanovým vnuknutím vyšlo v zoufalství volání, aby se stálo při meznících a bránil se zákon v Galatským podle dispenzačního pohledu na smlouvy. Přesto, že toto učení o zákonu nebylo mezníkem, několik adventistických vedoucích se k tomuto idolu přivázalo a rozhodli se jít s ním až do hrobu.

Máme se poučit ze smutných lekcí této historie a použít klíč ke smlouvám, který nám dal Waggoner k dokončení díla Adventistického hnutí? Je tomu přes 120 let, co byl Kristus hořce zklamán kvůli odmítnutí tohoto nejvzácnějšího poselství. Je nám právě dávána další příležitost ke vstupu do země s tím, že navštívení této nepravosti, bude ukončeno do třetí a čtvrté generace. Povstaňme a chopme se této země zaslíbené!