MaranathaMedia.cz
Autor Adrian Ebens
Vydáno Dub 12, 2020
Počet stran 44
Počet stažení 712

Zabití Amalekovců včetně žen a dětí je v Bibli jedním z nejobtížnějších příběhů na vysvětlení. Proč k tomu bylo přikázáno ve jménu Boha? 

Jak lze tento příběh pochopit ve světle kříže?

Tajemství kříže vysvětluje všechny ostatní záhady. Ve světle, které proudí z Kalvárie, se vlastnosti Boha, které nás naplňovaly strachem a hrůzou, zdají krásné a přitažlivé. Milosrdenství, něha a rodičovská láska jsou vidět, jak se mísí se svatostí, spravedlností a mocí. I když vidíme vznešenost Jeho trůnu, vysokou a pozvednutou, vidíme Jeho postavu v jejích milostných projevech a chápeme, jako nikdy předtím, význam tohoto upřímného titulu, Náš Otče.  {GC 652.1}  

Satan představil padělek systému soudu, který infikoval celý vesmír. Požadavek na trest za přestoupení se stal téměř univerzální. Jak je možné, aby se satanova spravedlnost smysluplným způsobem setkala s Božím milosrdenstvím, které otevírá srdce člověka vzhůru k Bohu?

To zázraky kříže to všechno vysvětlují a ještě více. Čtěte a objevte pravdu na tuto otázku a buďte osvobozeni od toho otřesného přesvědčení, že přímo Bůh Ježíše Krista ničí malé děti.